Trento 8.2

 

1 549.00 zł

Dostępne rozmiary:
trento-8-2-czarno-czerwony-1
trento-8-2-czarno-czerwony-profil


czarno/czerwony mat

Cóż... nie jest to rower do wyścigów szosowych, nie nadaje się również do jazdy w trudnym, górzystym terenie. Mogło by się wydawać, że jest pozbawiony charakteru, że brak mu pazura. Dosiądź trento i nadaj mu jego własne Imię podróżując w komforcie po miejscach do których zapragniesz dotrzeć, które go „ukształtują”. Na drodze bywa różnie, ten rower powstał z myślą o tym, by dawał się konfigurować, jest na tyle prosty i niezawodny, abyś mógł pedałując zapomnieć, że na Nim siedzisz, rozejrzeć się dookoła. Niezależnie, czy pokonujesz dziennie 80 km w wyprawie życia, załadowany sakwami z przytroczonym namiotem czy po prostu chcesz dojechać do pracy... Ten rower będzie Ci wierny jak pies, dostosuje się do Twoich potrzeb... Oboje staniecie się podróżnikami zależnymi od siebie... stworzycie magiczny tandem.
    • Rama z grupy turystyk, wykonana z alu 6061 jest wytrzymała przy zachowaniu niskiej masy, co jest istotne przy pokonywaniu długich dystansów.
    • Trento 8.2 oferuje 21 biegów z szerokim zakresem przełożeń, dzięki którym jazda na różnych pochyłościach nie stanowi żadnego problemu.
    • Widelec amortyzowany SR Suntour CR7V o skoku 50 mm, wyłapuje drobne dziury na drodze, ułatwia jazdę po szutrze przez co nasza jazda jest bardziej płynna i kontrolowana.
    • Regulowany mostek pozwala nam na pozycje siedzenia w „trybie” – sport lub komfort.
    • Jak w każdym z modeli naszej firmy zadbaliśmy o odpowiednie zbilansowanie komponentów roweru oraz, z czego słyniemy, uczciwy stosunek ceny do jakości, który wyróżnia nas na tle innych firm produkujących rowery w masowych ilościach. Warto pamiętać, że każdy z rowerów który wychodzi z naszej "stajni" powstaję przy udziale naszych rąk, nie maszyn. Każdy z modeli jest unikatowy oraz zawiera w sobie cząstkę naszego serca.

Dane techniczne:

 

RAMA Z WIDELCEM    
  Rama: Aluminiowa
  Widelec:    SR Suntour CR7V, skok 50 mm
KOŁA    
  Przednia piasta: Six Seconds , aluminiowa
  Tylna piasta:  Six Seconds , aluminiowa
  Obręcze:   Six Seconds Deft T1, aluminiowe, wzmacniane
  Opony: 28, 700x38c
NAPĘD    
  Manetki Shimano STEF510, 3x7 biegów
  Przerzutka przednia Shimano Tourney FDTZ31
  Przerzutka tylna Shimano Acera RDM360SGSL
  Korba SR Suntour XR 175, 48/38/28
  Oś suportu Uszczelnione łożyska maszynowe
  Kaseta Wolnobieg Shimano Tourney MFTZ21, 14-28, 7- rzędowy
  Łańcuch

YBN S8

KOMPONENTY    
  Siodełko DDK Safe, elastomer
  Wspornik siodła Aluminiowy , amortyzowany , 27,2mm
  Kierownica Stalowa 25,4 mm , wznios 35 mm
  Wspornik kierownicy Aluminiowy, regulowany 25,4 mm
  Stery Częściowo zintegrowane łożyska , 1,1/8”
  Zestaw hamulcowy Aluminiowe, typu V

 

    Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach zawartych na tej witrynie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia, w odniesieniu do wyposażenia, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.

 

 

 

Podobne modele

SKLEPY

Andrychów

Oświęcim

Wadowice

GOODMAN

Historia

Produkcja

Nasza marka

WSPARCIE

Warunki Gwarancji