Revo 7.2

- hydraulic disc
 

2 549.00 zł

Dostępne rozmiary:
goodman-revo-7-2-srebrno-niebieski-182
goodman-revo-7-2-srebrno-niebieski-18


srebno/niebieski

Jeśli chcesz zacząć jeździć w terenie górzystym i czerpać z tego przyjemność... Stwórz tandem z modelem Revo 7.2, a osiągniesz ten cel ! Wszechstronny jednoślad, który bez problemu radzi sobie na podjazdach i zjazdach zachowując przy tym kontrolę na szlaku, ma parę cech, o których warto wspomnieć. Mimo sportowej geometrii ramy i amortyzowanego widelca - Revo 7.2 bez problemu można używać do codziennej jazdy. Wracając z pracy bądź szkoły, zawsze można nagiąć "przepisy" i wbić się w teren, który nas doprowadzi do domu. Jeśli dotychczas nie jeździłeś sportowo i chcesz zobaczyć czym to się je, warto zacząć od omawianego sprzętu. Ten dwukołowiec nie nadaje się do jazdy ekstremalnej po górach, natomiast daje mnóstwo możliwości poprawy techniki oraz pozwoli zadecydować czy bardziej wymagające górskie szlaki to nasz docelowy target !

 

    • Rama z grupy trail, wykonana z alu 6061 jest wytrzymała, co jest istotne jeżdżąc w terenie gdzie sprzęt jest poddawany sporemu obciążeniu. Dzięki wszechstronności i sztywności na podjazdach oraz zjazdach czujemy się pewnie i bezpiecznie. Geometria ramy nie jest nastawiona na urywanie sekund w zawodach, oferuję jednak większy komfort oraz wszechstronność.
    • Revo 7.2 oferuje 27 biegów z szerokim zakresem przełożeń, dzięki którym jazda w zróżnicowanym terenie jest płynniejsza.
    • Widelec amortyzowany SR Suntour XCM HLO o skoku 100 mm, wyłapuje nierówności przez co nasza jazda jest bardziej płynna i kontrolowana. Blokada na goleniu amortyzatora daje możliwość szybkiego usztywnienia widelca, co jest bardzo przydatne przy podjazdach oraz jeździe po terenie płaskim, pozbawiony korzeni oraz nierówności.
    • Hydrauliczne hamulce tarczowe marki Shimano znacznie zwiększają siłę hamowania, co ma wpływ na efektywność hamowania, nie zależnie od warunków na trasie oraz pogody. Tarcza 180 mm w przednim kole skraca drogę hamowania.
    • Jak w każdym z modeli naszej firmy zadbaliśmy o odpowiednie zbilansowanie komponentów roweru oraz, z czego słyniemy, uczciwy stosunek ceny do jakości, który wyróżnia nas na tle innych firm produkujących rowery w masowych ilościach. Warto pamiętać, że każdy z rowerów który wychodzi z naszej "stajni" powstaję przy udziale naszych rąk, nie maszyn. Każdy z modeli jest unikatowy oraz zawiera w sobie cząstkę naszego serca.

Dane techniczne:

 

RAMA Z WIDELCEM    
  Rama: Aluminiowa
  Widelec:    SR Suntour XCM HLO, skok 100 mm, blokada
KOŁA    
  Przednia piasta: Shimano HBRM35, Disc, mocowanie centerlock
  Tylna piasta:  Shimano FHRM35, Disc, mocowanie centerlock
  Obręcze:   Six Seconds Deft M2, aluminiowe, wzmacniane
  Opony: 27,5 x 2,30
NAPĘD    
  Manetki Shimano Altus SLM3000, 3x9 biegów
  Przerzutka przednia Shimano Altus FDM370M6
  Przerzutka tylna Shimano Alivio RDM4000SG
  Korba Shimano Altus FCM371E422 175, 44/32/22
  Oś suportu Uszczelnione łożyska maszynowe
  Kaseta Shimano Acera CSHG20I9132, 11-32, 9- rzędowa
  Łańcuch

YBN S9C

KOMPONENTY    
  Siodełko DDK Sport concept
  Wspornik siodła Aluminiowy 27,4mm
  Kierownica Aluminiowa, 31.8 mm , wznios 9 mm, szerokość 720 mm 
  Wspornik kierownicy Aluminiowy, 31.8 mm , 7 stopni
  Stery Częściowo zintegrowane łożyska , 1,1/8”
  Zestaw hamulcowy  Hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano BRM315

 

    Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w informacjach o produktach zawartych na tej witrynie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia, w odniesieniu do wyposażenia, specyfikacji, modeli, kolorów i materiałów.

 

 

 

Podobne modele

SKLEPY

Andrychów

Oświęcim

Wadowice

GOODMAN

Historia

Produkcja

Nasza marka

WSPARCIE

Warunki Gwarancji